Je to výsledek mého týmu, říká Babiš o neomezených datech od T-Mobile. Operátor jeho zásluhy odmítá

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš v pondělí na twitteru sdílel nabídku mobilního operátora T-Mobile, který na léto zavádí nabídku neomezených dat. Premiér připojil poděkování a uvedl, že jde o výsledek společné práce jeho týmu, ve kterém je ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček či pražský zastupitel Patrik Nacher (ANO). T-Mobile ale jeho tvrzení vyvrací, na konkrétních nabídkách s nimi prý nespolupracoval.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Andrej Babiš, Karel Havlíček | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Operátor T-Mobile v pondělí oznámil, že v létě nabídne jako první na českém trhu neomezené stahování dat. Do konce srpna si budou moci uživatelé opakovaně aktivovat bezplatný balíček, který umožní během 30 dnů využívat mobilní data bez limitu.

„Tak konečně. První krok. Díky moc T-Mobile za rozhodnutí přinést lidem v létě neomezená data. Je to společný výsledek dlouhého vyjednávání mého týmu (ve složení, pozn. red.) Karel Havlíček (za ANO), Vladimír Dzurilla a Patrik Nacher (ANO),“ napsal premiér na twitteru v souvislosti s oznámením.

Operátor na Babiše reagoval a napsal, že s představiteli státu sice průběžně jedná, na této nabídce s nimi ale nespolupracovali.

„Vedeme průběžný dialog s představiteli státu, kteří mají v gesci telekomunikační trh, nicméně na tvorbě konkrétních nabídek s nimi nespolupracujeme,“ uvedl v odpovědi premiérovi T-Mobile.

Balíček na léto

Nabídka T-Mobilu platí pro rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají buď určitý datový limit, nebo předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem. V rámci Evropské unie mohou zákazníci data čerpat stejně. Nabídku mohou využít i firemní zákazníci, a to ti, kteří nemají rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka.

Letní balíček si zákazníci mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Po jeho vypršení lze zapnout nový balíček na dalších 30 dní. Nabídka bude platit od čtvrtka 20. června do 31. srpna do půlnoci, kdy se balíček sám vypne.

dbr, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme