Kaskadér z filmu Triple X nepřežil náraz do mostu

Natáčení akčního filmu Triple X režiséra Roba Cohena v Praze provází tragédie. Při jedné z posledních scén se po poledni zabil na Vltavě pětačtyřicetiletý americký kaskadér. Příčina neštěstí zatím není podle policejní mluvčí Evy Brožové jasná.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rob Cohen | Foto: Michal Krumphanzl

"Při výkonu svého povolání prováděl paragliding, narazil do sloupu Palackého mostu a na následky zranění na místě zemřel," popsala nehodu mluvčí. Policisté nyní vyšetřují, jestli kaskadér udělal chybu nebo šlo o technickou závadu. Podle některých informací se kaskadér nestačil včas pustit člunu, který táhl jeho padák po Vltavě.

Podle mluvčího pražské záchranky Jana Škouly utrpěl kaskadér mnohočetná zranění a neměl šanci je přežít. "Úraz byl do té míry závažný, že když zácharanná služba přijela na místo, tak nějaký čas pokračovala v oživovacích pokusech, ale jelikož zranění bylo neslučitelné se životem, nepodařilo se nám jeho stav zlešit," řekl Škoula.

Americká produkce filmu Triple X nařídila okamžitě všem zúčastněným na poskytování jakýchkoli informací o nešťastné události přísné embargo.

Film Triple X natáčí v Praze slavný režisér Rob Cohen. Snímek má pojednávat o závodníkovi extrémních sportů, kterého najme vládní agent, aby pronikl do ruské mafie. Hlavní roli hraje Vin Diesel a Samuel L. Jackson.

Helena Šulcová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme