ODS věří ve své vítězství ve volbách 2002

Hlavním cílem ODS je vítězství ve volbách v příštím roce. Další směřování a cíle občanských demokratů naznačila ideová konference jejich strany. ODS se chce nadále profilovat jako liberálně-konzervativní strana.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pakliže ČSSD za nového vedení Vladimíra Špidly směřuje více doleva, ODS podle jejího předsedy Václava Klause měnit ideový politický směr nepotřebuje. Jak řekl, ODS se nemusí vychylovat doprava, nebo doleva. To přenechá jiným politickým stranám. ODS je svá a její názory jsou pevné. Předseda strany také zopakoval cíl ODS: vyhrát volby v příštím roce. Občanským demokratům několikaletý pobyt v opozici podle jeho názoru velice prospěl.

Václav Klaus také připomněl, proč je volební rok 2002 tak důležitý. Nebude se volit jen do sněmovny, ale také do třetiny Senátu, budou volby komunální a krátce po konci příštího roku i volby prezidentské. V novém volebním období se navíc bude rozhodovat o vstupu země do EU. Volby tak rozhodnou o charakteru České republiky na delší dobu dopředu.

Milan Kopp, Vladimír Hrubý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme