Dálnici D8 ve směru na Prahu zablokovaly čtyři nehody. Čtyři lidé jsou zranění, havarovalo deset aut

Dálnici D8 na Ústecku uzavřelo dopoledne ve směru na Prahu několik nehod mezi 87. až 90. kilometrem. Havarovalo tam v mlze minimálně 12 aut včetně čtyř kamionů. Čtyři lidé utrpěli lehké zranění. Dopravu němečtí policisté odklánějí už na svém území. Provoz se podaří obnovit zřejmě až navečer. Vyplývá to z informací od policie, hasičů a záchranné služby.

Aktualizováno Petrovice (Aktualizováno: 14:31 29. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda komplikuje dopravu na Ústecku (ilustrační foto) | Zdroj: Policie ČR

Nehody se staly poblíž sjezdu na Petrovice před 10.00. „Dosud je v šetření sedm dopravních nehod za účasti 12 vozidel, ještě to nemáme úplně sečteno. Pravděpodobnou příčinou byla nepřiměřená rychlost,“ uvedla mluvčí policie Jana Slámová. Šetření příčin nehod a odklízení následků podle ní ztěžuje snížená viditelnost.

Lehké zranění utrpěli čtyři lidé při jedné z nehod. „Odvezli jsme je do ústecké nemocnici k vyloučení středně vážných zranění. Na místě zasahovaly dvě posádky z Ústí nad Labem a jedna z Teplic,“ uvedl mluvčí zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme