Pořadatelé podezírají Michaela Flatleyho z podvodu

Taneční představení irského choreografa Michaela Flatleyho Keltský tygr se 27. srpna v Praze neuskuteční. Kvůli sporům o kvalitu konstrukce zastřešení pódia Flatley opustil Česko i s částí tržeb za prodané vstupenky. Pořadatelé na umělce podávají žalobu o náhradu škody a trestní oznámení na podezření z podvodu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Flatley v Praze | Foto: Michael Flatley

To, že představení se 27. srpna v Praze neuskuteční, uvádějí Flatleyovy internetové stránky. Zrušení představení Českému rozhlasu 1 - Radiožurnálu potvrdil právní zástupce Pragokoncertu Radek Coufal. "Pan Flatley si skutečně odměnu z vybraných tržeb za prodané lístky odvezl s sebou do Anglie. V současné době odmítá komunikovat," upřesnil Coufal.

Jako důvod, proč Flatley nevystoupil už 12. července, prý z technických důvodů. To ale agentura ústy Radka Coufala odmítá: "Všichni účastníci se shodli na tom, že žádné technické problémy nebyly. A i vzhledem k tomu, že se na ten koncert nijak nepřipravoval, tak to nenasvědčovalo tomu, že by vystoupit vůbec chtěl."

Pragokoncert na Michaela Flatleyho proto podává žalobu o náhradu škody a také trestní oznámení pro podezření z podvodu. Coufal nám také prozradil, že jeho firma získala informace o tom, že Flatley zrušil řadu svých vystoupení v Maďarsku a Anglii a zrušil prý i své celosvětové turné.

Peníze za zakoupené vstupenky chtějí pořadatelé neuskutečněné show vrátit. Lidé je mohou začít vyzvedávat v předprodejích od 12. srpna.

Lenka Rákosová, Marián Vojtek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme