Láska z hotelu. Němka po letech požadovala soudně jméno muže, se kterým má dítě

Mnichovský soud rozhodl, že hotel v německém Hallu nemusí své někdejší zákaznici sdělit jméno muže, se kterým v roce 2010 strávila tři noci. Žena je přesvědčena, že muž je otcem jejího syna a chce od něj příspěvky na dítě.

Mnichov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Románek z německého hotelu skončil před soudem. | Zdroj: Pixabay

Zná ho pouze jako Michaela a je přesvědčena, že je otcem jejího sedmiletého syna. Němka se pokusila soudní cestou získat od hotelu v německém Hallu jméno muže, s nímž v červnu 2010 strávila tři noci. Devět měsíců poté porodila.

Stovky dlužníků na výživném můžou přijít každý rok o řidičák. Jde o účinný způsob, tvrdí exekutoři

Číst článek

Hotel ale odmítl sdělit osobní údaje svých hostů a jak udává portál Detsche Welle, případ komplikuje i fakt, že ve stejné době bydleli v hotelu čtyři muži se jménem Michael. Kvůli neurčitému popisu nedokázalo zařízení přesně identifikovat, o kterého z mužů by mělo jít.

Mnichovský soud rozhodl, že hotel podle zákona o ochraně osobních údajů postupoval správně. Podle soudců má zároveň právo muže na ochranu svých údajů a ochranu svého manželství a rodiny přednost před požadavky ženy na výživné. Čtveřice mužů „podezřelých z otcovství" má zároveň právo na ochranu držet svůj sexuální život v soukromí.

mos Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme