Fotbalová Viktoria Plzeň nabízí vstupenky na komentované prohlídky své arény

V Plzni se dnes začnou prodávat vstupenky na komentované prohlídky Doosan Areny ve Štruncových sadech. Lidé budou mít možnost prohlédnout si zázemí jedné z nejmodernějších fotbalových arén v Česku od pátku do neděle.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Městský stadion Štruncovy sady | Foto: fotbalportal.cz

Fanoušci si tuto příležitost jistě nenechají ujít. Stadion ve Štruncových letech prošel za poslední dva roky rozsáhlou rekonstrukcí. Kromě výstavby nových tribun se dočkaly rekonstrukce i vnitřní prostory za zhruba 60 milionů korun, aby splňovaly podmínky UEFA. A milovníci fotbalu o víkendu všechno zblízka a ještě s výkladem uvidí.

„Od recepce se dostaneme do šaten domácích i hostujících hráčů, do rehabilitačních prostor, do kabiny rozhodčích, do dopingové místnosti, samozřejmě také do VIP prostor a na hřiště, do tunelu, kde se hráči chystají na samotné utkání,“ popisuje mluvčí klubu Pavel Pillár a pokračuje:

„Takže těch prostor, které fanoušci budou moci vidět, je opravdu mnoho. Počítáme s tím, že jedna komentovaná prohlídka bude trvat 45 minut a bude zakončena ve fanshopu, který speciálně pro účely této akce bude otevřen také během celého víkendu.“

Výtěžek ze vstupenek pomůže dětem

Návštěvníci navíc přispějí na dobrou věc. „Veškeré peníze, které za vstupenky na den otevřených dveří vybereme, budou určeny pro dětské oddělení ve fakultní nemocnici v Plzni,“ informuje Pillár.

Vstupenky se budou prodávat od devíti hodin ve fanshopu a budou stát 30 korun. Majitelé permanentek budou mít přednost a na jednu permanentku bude možné koupit dva lístky. Prohlídky budou v pátek od 13 do 18 hodin a v sobotu a v neděli od 10 do 18 hodin.

V předprodeji si také mohou lidé vybrat konkrétní čas, kdy si přejí Doosan Arenu navštívit. Jedné prohlídky se může zúčastnit maximálně 35 osob a celkem Viktora Plzeň očekává zhruba 1500 svých příznivců.

Jana Kosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme