Obránce Komety Miller dostal po útoku na Orsavu stop na 2 zápasy

Kanadský hokejový obránce Ryley Miller bude v nejbližších dvou zápasech chybět v sestavě Komety Brno. Disciplinární komise extraligy mu zastavila činnost za atak na útočníka Třince Jakuba Orsavu v nedělním zápase 50. kola nejvyšší soutěže.

Hokejový obránce Ryley Miller

Hokejový obránce Ryley Miller | Zdroj: ČTK

Miller napadl Orsavu v 59. minutě duelu, který Oceláři vyhráli vysoko 10:2. Rozhodčí jej vyloučili na pět minut a do konce utkání.

Předseda disciplinární komise Karel Holý jej dnes potrestal podruhé.

"Ryley Miller napadl protihráče ranami pěstí, a to ve chvíli, kdy protihráč ležel na zemi a měl minimální šanci se útoku bránit," vysvětlil Holý další zastavení činnosti.

ČTK, Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít