Na Plzeňsku havaroval autobus s 25 dětmi, sedm se jich zranilo

Autobus s pětadvaceti dětmi havaroval dnes odpoledne u Nezvěstic na Plzeňsku. Autobus převážel celkem 30 lidí, z toho velkou část dětského hokejového mužstva. Na místě je pět sanitek a vrtulník.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Autobus s 25 dětmi havaroval u Nezvěstic na Plzeňsku | Foto: Lukáš Milota

„V dnešních odpoledních hodinách za obcí Nezvěstice došlo k havárii autobusu, který převážel děti. Při této nehodě bylo zraněno celkem sedm dětí,“ informuje policejní mluvčí Jan Koželuh.

"Všechny děti jsou mimo ohrožení života a mimo autobus," doplňuje. Podle něj nemají děti vážná zranění, pouze oděrky. Autobus sjel do příkopu.

Po informaci od řidiče, který jel kolem nehody, poslali záchranáři na místo pět sanitních vozů a vrtulník letecké záchranné služby. Volající tvrdili, že jsou bez viditelného zranění, ale záchranáři nemohou situaci podcenit.

Nehoda stala 500 metrů za Nezvěsticemi směrem na Spálené Poříčí. V současné době je místo nehody zcela neprůjezdné. Doprava je odkláněna přes okolní vesnice.


Zvětšit mapu

ČTK, kap, Petra Doležalová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme