Tenista Rosol postoupil v Monte Carlu do třetího kola

Český tenista Lukáš Rosol si na turnaji série Masters v Monte Carlu zahraje třetí kolo. Na monacké antuce porazil Francouze Michaela Llodru dvakrát 6:4.

Začal dobře a zafinišoval nakonec taky. Lukáš Rosol po zápase tak mohl zdravit diváky s úsměvem na tváři | Zdroj: Reuters

Osmadvacetiletý daviscupový reprezentant vstoupil do druhého vzájemného utkání velmi dobře a v úvodním setu ani jednou nečelil brejkbolu.

Zápas se zlomil v deváté hře druhé sady, kdy Llodra ztratil servis a Rosol po hodině a třech minutách proměnil první mečbol.

Dalším soupeřem Rosola bude Švýcar Roger Federer, který ve dvou setech vyřadil Radka Štěpánka.

Tenisový turnaj mužů v Monte Carlu (antuka, dotace 3 452 415 eur):
Dvouhra - 2. kolo:
Rosol (ČR) - Llodra (Fr.) 6:4, 6:4, Federer (4-Švýc.) - Štěpánek (ČR) 6:1, 6:2, Raonic (8-Kan.) - Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) 6:7 (4:7), 6:2, 6:1, Fognini (10-It.) - Bautista (Šp.) 7:6 (8:6), 6:4.

Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít