Magistrát nepovolil fanzónu na Staroměstském náměstí, bude nejdřív v semifinále

Na Staroměstském náměstí nebude při hokejovém mistrovství světa nejméně do semifinále oficiální fanzóna českého týmu. Neumožnil to pražský magistrát. Zázemí včetně velkoplošné obrazovky tak budou mít fanoušci na tradičním místě pouze v případě úspěch na závěr šampionátu.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na Staroměstském náměstí se bude fandit nejdřív v semifinále, pokud vůbec

Na Staroměstském náměstí se bude fandit nejdřív v semifinále, pokud vůbec | Foto: Filip Jandourek

„Tým si bude muset fanoušky na tomto místě vybojovat. Bude to možné pouze 2 dny, a to v případě postupu našeho týmu do semifinále a finále 16. a 17. května,“ vysvětlila Jana Obermajerová, ředitelka agentury BPA, která je marketingovým partnerem hokejového svazu.

Informaci potvrdil i pražský magistrát. „Velkoplošné obrazovky budeme instalovat pouze v případě, pokud se čeští reprezentanti dostanou do semifinále nebo finále,“ řekla mluvčí magistrátu Petra Hrubá.

Oficiální fanzóny tak, kromě těsné blízkosti obou hal, budou v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic, v brněnském kulturním centru Semilasso, a na pražském Václavském náměstí či střeše obchodního centra blízko O2 Areny.

MS v hokeji 2015 | Foto: Český rozhlas

Mirko Vasić, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme