Zničené Heřmanice vyjádřily podporu starostovi

V Heřmanicích na Frýdlantsku dali voliči nejvíce hlasů svému starostovi Vladimírovi Stříbrnému. Důvěřují jeho snahám o rekonstrukci obce, která se vzpamatovává z letních ničivých povodní.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Povodně srpen 2010 - Frýdlant

Povodně srpen 2010 - Frýdlant | Foto: Alena Šolcová

Stříbrný kandidoval na čele kandidátky místních dobrovolných hasičů. Měl radost, že se voleb zúčastnilo téměř 80 procent voličů. Podle něho nyní stojí před všemi heřmanickými obrovský úkol – sehnat stamilióny korun na obnovu zdevastované obce.

„Teď rozjíždíme projekt stavby povodňového domu pro jednu paní, která přišla o rodinný dům. Připravujeme projekt na obnovu obecního majetku, celkovou rekonstrukci naší komunikace, protože byla totálně poškozená,“ vyjmenovává.

„Projekt je na výstavbu mostů, rekonstrukci veřejného osvětlení a musíme řešit rozhlas, který je totálně pryč a do budoucna ho budeme potřebovat,“ uzavírá starosta.

Ivana Bernáthová, Lucie Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme