Liberec řeší před Evropskou ligou stejný problém jako Slavia, kádr značně oslabil koronavirus

Fotbalisté Slovanu Liberec museli před čtvrtečním utkáním 3. kola Evropské ligy na půdě Hoffenheimu povolat hráče z B-týmu. Několik hráčů z kádru se totiž nakazilo koronavirem, ale přesný počet klub neuvedl. Jedním z nemocných je i brankář Filip Nguyen.

Liberec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Slovanu Liberec | Zdroj: Reuters

„Včerejší testy UEFA na Covid nám prokázaly vícero pozitivních hráčů včetně několika členů realizačního týmu. Do Hoffenheimu tudíž odcestujeme ve značně oslabené sestavě. Situace je prostě taková a my to bereme tak, jak to je,“ řekl pro klubový web trenér Slovanu Pavel Hoftych.

Slavií znovu zmítá koronavirus, před utkáním s Nice mají pozitivní test tři hráči základní sestavy

Číst článek

„Teď počítáme padlé a skládáme hráče, kteří k nám přibyli z B-týmu. Jelikož je ze strany UEFA samozřejmě zájem, aby se zápas odehrál, tak se intenzivně řeší parametry počtu hráčů pro tento zápas a zítra bychom podle všeho měli odletět,“ prozradil Hoftych.

„Uvidíme s kým a uvidíme, jak dáme sestavu dohromady,“ doplnil trenér, jak plánuje vypořádat se s nepřízní osudu.

Dnes pro vás máme až příliš pozitivní zprávy... 🦠😷
#FCSL #HOFLIB #UEL #GroupL
fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=…

18:14 – 03. 11. 2020

2 27

Počet nakažených Severočeši nechtěli specifikovat. Brankář Filip Nguyen ale na facebooku napsal, že právě on je jedním z nakažených.

„Zápas, na který jsem se ve skupině nejvíce těšil, na půdě Hoffenheimu. Do toho nominace do české reprezentace. Bohužel pozitivní test na covid-19 mi vše překazil. Ale vše se děje z nějakého důvodu,“ uvedl Nguyen.

Liberec má po dvou kolech skupiny na kontě tři body za výhru 1:0 v Gentu. Minulý týden utrpěl debakl 1:5 na hřišti Crvené zvezdy Bělehrad.

mim Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme