Nečasův gól Charlotte nestačil. Finále AHL lépe začalo Chicago s Hykou v sestavě

Hokejisté Chicago Wolves s útočníkem Tomášem Hykou vstoupili úspěšně do finálové série play-off nižší zámořské AHL a vyhráli na ledě Charlotte 4:3 v prodloužení. Hosté otočili duel ze stavu 1:3 a Checkers nepomohla k úspěchu ani branka Martina Nečase, který v 16. minutě vstřelil gól na 2:1.

Charlotte (USA) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Před zápasem s Belleville

Martin Nečas v dresu Charlotte v zámořské nižší soutěži AHL | Foto: František Kuna | Zdroj: Český rozhlas

Charlotte dostal do vedení po 139 vteřinách hry v přesilové hře Trevor Carrick, v šesté minutě odpověděl Stefan Matteau. Díky gólům Nečase a Andrewa Poturalského, který se prosadil 57 sekund před koncem úvodního dějství, získal farmářský tým Caroliny dokonce dvoubrankový náskok.

Wolves ale ve druhé části smazali ztrátu díky Zacovi Lesliemu a Zachovi Whitecloudovi. V čase 65:30 rozhodl svým druhým gólem v utkání Matteau.