Kouč hokejové reprezentace zatím neznámý

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje dnes na svém zasedání rozpustil současný realizační tým české reprezentace, která na největších akcích letošní sezóny - olympijských hrách a mistrovství světa - shodně skončila ve čtvrtfinále. Výbor zároveň pověřil předsedu svazu Karla Guta, aby sestavil návrh na podobu nového týmu, o němž se rozhodne 27. května na mimořádném zasedání v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

ČSLH

Karel Gut nevyloučil možnost, že dosavadní trenér národního týmu Josef Augusta bude u mužstva opět působit. Už příští týden hodlá šéf svazu zahájit jednání s možnými nástupci. V kuloárech se nejčastěji skloňují jména Lener, Hadamczik, Růžička, Václav Sýkora a Stavjaňa.

Bez šance není ani Augusta, který spolu s asistentem Vladimírem Martincem přednesl zprávu o světovém šampionátu. Na něm obsadil český tým až páté místo stejně jako na olympiádě. Krátce po půl druhé pak Augusta odjel domů. Smlouvu má do konce června a sám potvrdil, že by chtěl pro český hokej pracovat i v budoucnu.

Alena Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme