Liberec porazil Jablonec a vede ligu o tři body

Fotbalisté Slovanu Liberec porazil v dohrávce 25. kola naší nejvyšší soutěže v severočeském derby Jablonec 3:0 a vedou ligu s tříbodovým náskokem před pražskou Spartou. O výhře rozhodli Liberečtí už v prvním poločase, kdy skórovali v rozmezí čtyř minut Nezmar a Koloušek. V poslední minutě zápasu upravil na konečných 3:0 svým čtrnáctým gólem v sezóně Štajner.

FC Slovan Liberec

FC Slovan Liberec | Foto: Jan Rosenauer

Výsledek:

Liberec - Jablonec 3:0 (2:0)
Branky: 36. Nezmar, 40. Koloušek, 90. Štajner. Rozhodčí: Vidlák - Talpa, Holub. ŽK: Hrotek (Jablonec). Diváci: 5737

Liberec: Kinský - Pilný, Holeňák, Johana, Janů - Čapek (90. Papoušek), Langer, Koloušek (89. Jůn), Zbončák - Štajner, Nezmar

Jablonec: Kouba - König, Homola, Hrotek, Petráš - Michálek, Herzán (46. Kordula), Novák, Weber (46. Čáp) - Mašek, Vodehnal (86. Střihavka)