Nominace českých fotbalistů bez překvapení

Trenér české fotbalové reprezentace Jozef Chovanec dnes oznámil nominaci na dva zápasy kvalifikace mistrovství světa proti Severnímu Irsku a Dánsku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

24. a 28. března nastoupí česká fotbalová reprezentace ke dvěma utkáním třetí kvalifikační skupiny o postup na mistrovství světa v příštím roce. Jejím prvním soupeřem bude v Belfastu domácí tým Severního Irska, druhým v Praze na Letné Dánsko. Trenér našeho národního týmu Josef Chovanec oznámil nominaci Česka pro zmíněné souboje. Dostali se do ní brankáři Maier a Srníček, obránci Fukal, Ujfaluši, Látal, Novotný, Týce, Votava a Rada, záložníci Bejbl, Heinz, Nedvěd, Poborský, Rosický, Šmicer, Jarošík a útočníci Koller, Kuka, Wagner a Lokvenc. Oproti přípravnému zápasu v Makedonii tedy došlo v Chovancově výběru pouze k jediné změně. Místo obránce Patra Vlčka, který je v Lutych stále náhradníkem, byl z Frankfurtu povolán Karel Rada.

Marcel Pencák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme