Tři zničené rakety a vysoká pokuta. Tenista Benoit Paire nezvládl prohru na turnaji ve Washingtonu

Francouzský tenista Benoit Paire neudržel nervy na uzdě v zápase prvního kola turnaje ve Washingtonu. V zápase proti Marcosu Baghdatisovi zničil celkem tři rakety a dostal za to pokutu 16 500 dolarů, tedy v přepočtu asi 360 tisíc korun.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Paire se rozzuřil poté, co prohrál své podání a jeho kyperský soupeř se dostal do vedení 5:2 v rozhodujícím třetím setu. Francouz skončil výměnu na zemi, kde v sedě rozmlátil raketu.

Následně se přesunul ke své lavičce, kterou nakopl a hodil o zem další raketou. Paira pak přišel uklidnit i Baghdatis. Když šel Francouz hrát, tak ještě zničené náčiní pohodil do kurtu.

Francouzský tenista nakonec zápas prohrál ve třech setech 3:6, 6:3 a 2:6 a ani samotný závěr utkání se neobešel bez excesu.

Když si šel Paire podat ruku se svým soupeřem, tak mrštil o zem další, už třetí raketou. Na to reagovali i diváci, kteří následně tenistu vyprovodili bučením.

Za to všechno dostal Francouz pokutu celkem 16 500 dolarů, tedy v přepočtu 360 tisíc korun. Jde o dvojnásobek toho, co si Paire na turnaji vydělal.

Paire se k celé věci krátce vyjádřil na svém instagramové profilu, kde napsal, že se při včerejším zápase cítil opravdu velmi zklamaný a že se nyní chce především soustředit na svou hru.

bor Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme