Falcao zajistil Atlétiku Madrid výhru v poslední minutě zápasu

Radamel Falcao se v 8. kole nejvyšší španělské soutěže postaral o výhru fotbalistů Atlétika Madrid nad San Sebastianem, když v poslední minutě vstřelil vítězný a jediný gól utkání. Atlético tak stále drží krok s vedoucí Barcelonou.

Radamel Falcao (v červeno-bílém) rozhodl o vítězství Atlétika Madrid na hřišti San Sebastianu | Zdroj: Reuters

Atlético dlouho hledalo na hřišti San Sebastianu recept na brankáře Zubikaraie, ačkoli v letošní sezoně dosud nikdy nevyšlo gólově naprázdno a vždy se prezentovalo atraktivní hrou dopředu.

Radamel Falcao se do velké příležitosti dostal už v 61. minutě zápasu, jenomže jeho dorážka šla těsně mimo bránu domácích. Jeho chvíle ale přišla v poslední minutě zápasu, kdy ze standardní situace rozhodl o vítězství Atlétika.

Výhru si v 8. kole Primera División připsali i fotbalisté Espaňolu Barcelona. V průběhu utkání na hřišti Valladolidu sice přišli o vedení, ale i díky tomu, že domácí dohrávali po druhé žluté kartě Labaka v deseti, dokázali v nastaveném čase strhnout vítězství na svou stranu. Vítěznou trefu si připsal střídající Stuani.

Španělská fotbalová liga - 8. kolo:

Getafe - Levante 0:1 (87. Míchel), Espaňol Barcelona - Vallecano 3:2 (37. a48. Verdú, 90.+2 Stuani -11. a63. Carrilho), Granada - Zaragoza 1:2 (77. El Arábí - 3. Postiga, 27. Víctor Rodríguez), Pamplona - Betis Sevilla 0:0, San Sebastian - Atlético Madrid 0:1 (90. Falcao).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít