Lístky na utkání ve Španělsku domácí fanoušci bleskově skoupili

Blíží se utkání evropské kvalifikace, ve kterém se Česká republika představí na půdě největšího favorita kvalifikační skupiny Španělska. V Granadě už se prodávali lístky a bližší informace má připravené Ljubica Zlochová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Trénink fotbalové reprezentace. | Foto: Filip Jandourek

"V Granadě se na tento zápas ohromně těší a nejen proto, že zápasů takového kalibru je na jihu země jako šafránu, ale samozřejmě svoje dělá i přitažlivost mužstva úřadujícího světového šampiona. Dá se očekávat, že fanoušci v Granadě vytvoří ohromující kulisu. Ráno a v noci to tam vypadalo strašně, lístky šly doslova na dračku.

Přehrát

00:00 / 00:00

Lístky na utkání ve Španělsku domácí fanoušci bleskově skoupili

Do prodeje totiž šlo pouze deset tisíc vstupenek, protože stadion má kapacitu pouze 16500 míst. Stovky fanoušků spalo před stadionem a od deváté ráno si mohli koupit čtyři lístky na osobu. Přesto se někteří k lístkům ani nedostali, museli zasahovat i pořádkové služby, neboť se o vstupenky začali lidi doslova prát. Před obědem už bylo prakticky vyprodáno."

Španělé do poslední chvíle tajili, kde se bude hrát. Nakonec se rozhodli překvapivě pro Granadu. Není to škoda z jejich pohledu, protože v jiných městech jsou větší stadiony než šestnáctitisícový.
"Španělské mužstvo chtějí vidět po celé zemi, lidi si to zaslouží, a proto se některé zápasy hrají i na menších stadionech, aby reprezentaci měli možnost vidět fanoušci po celé zemi."

Zápas Španělsko – Česko je na programu až za devět dní, přesto už se mu španělská média věnují?
"Objevily se zprávy, že do Španělska přijede vyléčený Milan Baroš, španělským novinářům neuniklo ani to, že v českém výběru se objeví dvě nové tváře. Už byla zveřejněná i nominace českého mužstva, ale po pravdě to v posledních dnech moc sledované není. Novinám dominuje zpráva o nádorovém onemocnění a operaci hráče Barcelony Abidala, kterého mají operovat už zítra."

Jaroslav Plašil, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme