V 'korupční kauze' došlo na detektor lži

Střížkovští Bohemians se prezentovali novým důkazem v kauze údajné korupce ze strany fotbalistů Olomouce. Vedení klubu nechalo na své náklady u zahraniční společnosti ověřit pravdivost výpovědí čtveřice hráčů, kteří svědčili proti Olomouci, na detektoru lži. A výsledek? Mluvili pravdu!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Korupce | Foto: Fotobanka stock.xchng

Jenže háček je v tom, že výpovědi pánů Kincla, Obermajera, Dobeše a Zoubka neprovedli čeští kriminalisté, ale zahraniční společnost na základě objednávky zástupců FK Bohemians Praha. Podle sportovního ředitele klubu Josefa Jíchy bylo těžké hráče přesvědčit, aby k detektoru usedli.

Přehrát

00:00 / 00:00

Josef Jícha k detektoru lži

„Bylo to těžké. U dvou ne, ti k tomu přistoupili úplně normálně, ale přesvědčit ty další dva bylo hodně těžké. Ta společnost už byla připravená a my jsme stále ještě museli přesvědčovat hráče," řekl Jícha.

Dodal také, že výsledky z detektoru by disciplinární komisi měly stačit: „Magistr Golda (předseda DK) uvedl, že disciplinární komisi toto postačí, aby rozhodli. Tak když mu to postačí, výsledky už má, tak může rozhodnout," řekl.

Jan Kaliba, Martin Hlucháň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme