Voráček posbíral proti Rangers dva body, Philadelphie ale prohrála

Hokejista Jakub Voráček se podílel na obou brankách Philadelphie v utkání s New York Rangers. Letcům ale přispění nejproduktivnějšího Čecha v NHL k bodům nestačilo. V Madison Square Garden prohráli 2:5.

Jakub Voráček hledí zdrceně k ledu slavné Madison Square Garden. S Philadelphií na domácí tým nestačil | Zdroj: Reuters

Voráček si osobní statistky vylepšil nejprve ve 14. minutě, kdy asistoval u branky Niklase Grossmanna. Ve 29. minutě pak přidal i gól, když střelou z úhlu poslal Philadelphii do vedení.

Rangers ale obrat Letců na 2:1 nerozhodil a přidali čtyři trefy. Dvakrát se prosadil Derick Brassard.

Pětadvacetiletý Voráček vylepšil svou bilanci v této sezoně na 32 bodů za devět branek a 23 asistencí. Posunul se bod za lídra bodování NHL Sidneyho Crosbyho z Pittsburghu.

Výsledky NHL:

NHL:
NY Rangers - Philadelphia 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Branky: 3. a 44. Brassard, 32. Fast, 50. Miller, 60. Stempniak - 14. Grossmann (Voráček), 29. Voráček. Střely na branku: 35:23. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Brassard, 2. Fast, 3. Miller (všichni NY Rangers).

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít