Basketbalisté Nymburka v Euro Cupu opět zvítězili

Nymburští basketbalisté potvrdili svou skvělou formu. Vyhráli v sedmnáctém soutěžním utkání v řadě. Tentokrát zdolali v Evropském poháru hráče francouzského Gravelines 79:62.

Boj o míč v utkání Euro Cupu Nymburk-Gravelines

Boj o míč v utkání Euro Cupu Nymburk-Gravelines | Zdroj: ČTK

V úvodní čtvrtině se Středočeši jen hledali, soupeř se naopak po šňůře třinácti bodů dostal k vedení 15:8. Až pd druhé desetiminutovky zpřesnili domácí nejen rozehrávku, ale také střelbu, což přineslo poločasový stav 31:28.

Po přestávce už Nymburk hru ovládl. Třetí čtvrtinu vyhrál o čtrnáct bodů a celý zápas nakonec 79:62. Nejlepší mušku měl Simmons, autor 25 bodů v dresu vítězů.

Pro úřadující české mistry je to v Euro Cupu druhá výhra v osmifinálové skupině, ve svém úvodním utkání uspěli v Rize.

ČEZ Nymburk - Gravelines 79:62 (10:17, 31:28, 62:45)
Nejvíce bodů: Simmons 25, Lenzly 11, Benda 10, Pumprla 8 - Edwards 16, Johnson 11, Jomby 10, Albicy 8. Rozhodčí: Lamonica (It.), Šemmeš (Izr.), Maričič (Srb.). Fauly: 15:16. Trestné hody: 5/3 - 14/10. Trojky: 11:6.

Pavel Petr, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít