OBRAZEM: V Londýně otevírají nový obchod britské skupiny Rolling Stones. Ladí do stounovsky červené

Červené rty s vyplazeným jazykem na vitrínách a květiny nad proskleným vchodem. Přesně tak vypadá nový obchod britské hudební skupiny Rolling Stones v Londýně. Podnik v centru britské metropole bude nabízet hudbu britské skupiny, oblečení ale také speciální skleněné ozdoby stylizované do loga Rolling Stones.

Obrazem Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Už zvenku obchod zákazníkům připomíná píseň „Paint it Black“ z roku 1966, která je starší než velmi dobře známé logo Rolling Stones, červené rty s vyplazeným jazykem.

Logo bude mít významnou roli nejen na většině zboží, které bude mít obchod v nabídce, ale také při jeho otevření.

Přehrát

00:00 / 00:00

V Londýně se otevírá obchod skupiny Rolling Stones. Jak bude vypadat? Poslechněte si reportáž

Barva rtů totiž bude v den otevření slavnostně uvedena do barevného katalogu firmy Pantone a to pod názvem Stones Red, tedy Stounovsky červená.

Rolling Stones sice v jedné z jejich nejslavnějších písní, „I can’t get no satisfaction“ zpívají o tom, že nemohou dosáhnout spokojenosti. Členové skupiny ale zřejmě doufají, že v jejich obchodě se zákazníci přece jen spokojenosti dočkají.

Jakub Lucký Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme