Archiv | zprávy ze dne 17. února 2001

|Petr Souček |Sport

Hokejisté Vítkovic vybojovali cenný bod ve Zlíně

Předehrávka 46. kola hokejové extraligy Českého Telecomu mezi Zlínem a Vítkovicemi skončila dělbou bodů. Domácí tým v pohledném utkání vedl už 3:1, ale v dramatickém závěru náskok ztratil. Vítkovice se v tabulce posunuly na páté místo.

Tyčkařka Hamáčková potvrdila formu

Nejkvalitnější výkon prvního dne republikového šampionátu atletů předvedla tyčkařka Pavla Hamáčková. Titul mistryně získala za překonání 441 cm. Druhá v tyči, juniorka Kateřina Baďurová, vytvořila výkonem 425 cm český rekord ve své kategorii.

|Karel Vojíř |Sport

Zlato v kombinaci pro Švéda Elofssona

Švédský běžec na lyžích Per Elofsson vyhrál na mistrovství světa v klasickém lyžování v Lahti kombinační závod. Pro stříbrnou medaili si dojel Fin Jari Isometsä, bronz vybojoval Španěl Johann Mühlegg.

Sýkora dvakrát skóroval proti Pittsburghu

Dvě branky vstřelil český hokejista Petr Sýkora v nočním utkání severoamerické NHL. Jeho New Jersey remizovalo s Pittsburghem 4:4. Ke dvěma zásahům do černého si připsal také jednu asistenci.