Vánoce budou zřejmě bez sněhu

Podle dlouhodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu bude i další měsíc teplotně nadprůměrný. Do konce roku budou teploty stále překračovat hranici 4 stupňů Celsia. To by mohlo znamenat, že jinde než na horách sníh neuvidíme. Úspěšnost dlouhodobých předpovědí je asi 65 procent.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve druhé dekádě prosince (11.12. - 20.12.) by mělo být oblačno, občas zataženo se srážkami, na horách v druhé polovině dekády sněhovými. Nejnižší noční teploty 6-0°C nejvyšší odpolední teploty 5-11°C, v druhé polovině dekády noční teploty 4 až -2°C, nejvyšší odpolední teploty 2 - 8°C.

21.12. - 31.12. předpokládají meteorologové počasí oblačné, občas se srážkami. Teploty značně kolísavé. Nejnižší noční v prvé polovině dekády 5 až -1°C, nejvyšší odpolední teploty 4-10°C, ve druhé polovině dekády noční teploty 1 až -5°C, nejvyšší denní teploty 0-6°C.

Na začátku nového roku prý bude oblačno až zataženo, občas se srážkami. Nejnižší noční teploty -2 až -8°C, nejvyšší odpolední teploty -3 až 3°C.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme