Voráček se v NHL trefil potřetí v řadě, gól dal také Hudler

Dva čeští hokejisté se gólově prosadili v nočních duelech NHL, ani jeden z nich se ale neradoval z vítězství. Jiří Hudler v dresu Calgary sice otočil nepříznivý vývoj utkání s Anaheimem, Flames ale nakonec prohráli 2:3. Jakub Voráček se trefil potřetí v řadě, trefou proti New Yorku Rangers ale porážku Philadelphie 1:3 neodvrátil.

Útočník Philadelphie Jakub Voráček se v NHL trefil ve třetím utkání v řadě

Útočník Philadelphie Jakub Voráček se v NHL trefil ve třetím utkání v řadě | Zdroj: Reuters

Rangers poslal do vedení po osmi odehraných minutách Derek Dorsett, ve 26. zvýšil na 2:0 Ryan McDonagh, třetí branku přidal ve 48. minutě Dominic Moore. Voráček svým 21. gólem v sezoně dvě minuty před závěrečnou sirénou pouze zmírnil porážku „Letců“.

Philadelphii patří v tabulce Východní konference šesté místo, o tři body oce mají na kontě hráči Rangers, kteří si pátou příčku upevnili pátým vítězstvím v řadě.

Hudler se v duelu proti Anaheimu prosadil 26 sekund před koncem druhé třetiny po asistenci obránce Ladislava Šmída. Po 16. brance českého útočníka v probíhající sezoně Flames vedli, jenže „Kačeři“ ve třetí třetině dvěma trefami skóre zápasu otočili, vítězný gól vstřelil v 55. minutě Andrew Cogliano.

Calgary zůstalo v tabulce Západní konference na předposledním třináctém místě, Anaheim se díky tříbodovému zisku drží na třetí pozici.

Výsledky NHL:

Minnesota - Vancouver 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Branky: 18. Coyle, 53. Niederreiter - 16. a 32. Booth, 40. Kassian, 52. D. Sedin, 53. Kesler. Střely na branku: 31:19. Diváci: 19.014.

Calgary - Anaheim 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Branky: 25. McGrattan, 40. Hudler (Šmíd) - 19. Bonino, 46. Perreault, 55. Cogliano. Střely na branku: 34:34. Diváci: 19.289.

NY Rangers - Philadelphia 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky: 9. Dorsett, 26. McDonagh, 48. Moore - 59. Voráček. Střely na branku: 29:31. Diváci: 18.006.

Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít