Jágr reagoval na Haškovu kritiku. Nepochopil mě, napsal na sociální síti

Někdejší hokejový brankář Dominik Hašek se v rozhovoru pro Deník Sport pustil do svého spoluhráče z Nagana Jaromíra Jágra, kvůli způsobu, jakým ukončil kariéru. Jágr na gólmanovi výtky reagoval na sociální síti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaromír Jágr odehrál za repezentaci svůj poslední zápas | Zdroj: ČTK

Slavného „Dominátora“ nejvíce rozčilil okamžik po skončení mistrovství světa, kdy Jágr oznámil, že už končí s reprezentací. Vadilo mu, jakým způsobem se pustil do kritiků.

„Štvou mě lidé, kteří si dělají nějaký názor, ale nevědí nic ani o h*vně. Nedělám ze sebe génia, ale hraju 25 let a hokeji jsem se musel přizpůsobit. Když někdo něco takového vypustí, tak si musí být jistý, že to má nějaký smysl. Ovlivní to názory spousty dalších lidí,“ řekl Jágr.

Přehrát

00:00 / 00:00

Jágrovu reakci na Haškovu kritiku zjišťoval Petr Kadeřábek

I tato slova Haškovi vadila a v rozhovoru na adresu Jágra uvedl: „Postavil se do pozice, že on znamená něco víc než jeho kritici, když jim tohle vzkázal. Já jsem někdo a vy nemáte právo mě kritizovat. A to je špatně, s tím nikdy nemůžu souhlasit.“

Jágr reagoval příspěvkem na svém facebookovém profilu. Hned v úvodu uvedl, že nepíše proto, že by byl na Haška naštvaný, ale proto, že slavný brankář a možná spousta dalších nepochopila, co svým vyjádřením myslel.

Popisuje, že těmi kritiky měl na mysli lidi, kteří píší na sociálních sítích, některé články k mistrovství světa a některé rozhovory.

Věřím, že máme kvalitní mužstvo, říká o budoucnosti českého týmu Jaromír Jágr

Číst článek

„Každého mrzí, když je novináři známkují nebo kritizují za to, že na turnaji nepředvedli to, co předvést měli,“ uvedl Jágr, kterému právě známkování jednotlivých hráčů vadilo na kritice nejvíc.

Problém by prý neměl s kritikou celého týmu, ale nikoli jednotlivců. Navíc bez znalosti o tom, jaké úkoly konkrétní hráč od trenéra dostal.

Jágrovi se nelíbilo, jak byl hodnocen výkon Jana Kováře v zápase s Kanadou a Jiřího Hudlera po celou dobu šampionátu. Jágr na Facebooku píše, že s kritikou na svou osobu ohledně toho, že nedával více gólů a nerozhodoval zápasy, problém nemá a sám si to přiznal.

Petr Kadeřábek, Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme