Fanoušci dotlačí Brazílii do finále, věří trenér Dušan Uhrin starší

Hned v úvodním utkání světového šampionátu se představí domácí Brazílie, která změří síly s Chorvatskem. I podle Dušana Uhrina st. jsou Brazilci nevětšími favority turnaje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle Dušana Uhrina staršího jsou Brazilci největším favoritem turnaje, jejich největší hvězdou je Neymar | Zdroj: ČTK

„Určitě jsou největšími favority. I proto, že se hraje v Brazílii a nadšení fanoušků je dotlačí až do finále,“ tipuje bývalý trenér české reprezentace.

Dá se předpokládat, že se bude opět rozhodovat mezi týmy z Evropy a Jižní Ameriky. Ostatním se moc velké šance nedávají.

Přehrát

00:00 / 00:00

Nadšení fanoušků dotlačí Brazílii až do finále,“ tipuje Dušan Uhrin starší.

„Největším soupeřem bude pro Brazílii Argentina. Kdyby se tyto týmy sešly ve finále, mělo by to určitě šťávu,“ vyhlíží atraktivní závěr šampionátu Uhrin.

„Už z toho pohledu, že největší hvězdy obou týmů, Neymar a Messi, spolu hrají v Barceloně. A zatím to mezi nimi moc nefunguje.“

Ještě atraktivnější by pro bývalého reprezentačního trenéra bylo sledovat na vrcholné akci české fotbalisty.

„Je to velká škoda, určitě by se zlepšila atmosféra okolo fotbalu, která teď není na takové úrovni, na jaké by měla být. Ale musíme si přiznat, že výkony nebyly takové, aby se na mistrovství postoupilo,“ uznává Dušan Uhrin st.

Jana Vondráčková, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme