Pořádek na biatlonovém MS hlídá soukromá bezpečnostní agentura

Na bezpečnost návštěvníků mistrovství světa v biatlonu dohlíží ve Vysočina Areně pořadatelská služba. Muži v černých bundách s nápisem security jsou nepřehlédnutelní, hlídají všechny vchody a východy nebo závodnické tratě. Silnice do areálu jsou zase středem pozornosti policistů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Norští fanoušci na MS v biatlonu během závodu smíšených štafet | Zdroj: ČTK

Pořádek uvnitř areálu má na starosti organizátor, muži zákona hlídají okolí, a pouze pokud by se uvnitř dělo něco, s čím by si agentura neporadila sama, povolá policisty.

V ulicích Novoměstska jsou vidět pořádkoví policisté a nejvíc jich lidé potkají na silnici. Obsluhují informační tabule, hlídají u parkovišť. Vysočina Arena působí bezpečně. Tam budí repsekt muži security.

Přehrát

00:00 / 00:00

O bezpečnost je na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě postaráno

Ti zatím nemuseli výrazně zasahovat, pouze řešili drobnosti, jako že museli vysvětlit některým návštěvníkům, že dovnitř teď opravdu nesmí na lyžích ani s kočárem. A to kvůli kapacitě únikových cest. I když je například pro matky s dětmi v areálu zázemí, jako je přebalovací pult a místnost, kde můžou kojit, s kočárem tam nevjedou a dítě si musí vzít třeba do indiánského šátku.

Hana Mikulincová, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme