V Ostravě a okolí vyrostly silniční ukazatele pro hudební fanoušky mířící na Colours of Ostrava

V průmyslovém areálu Dolních Vítkovic v Ostravě dnes začne 12. ročník festivalu Colours of Ostrava, na který letos dorazí více než stovka českých i zahraničních kapel. Tisícovky fanoušků by do areálu měly pohodlně navést nové směrovky, které vyrostly na všech hlavních příjezdových tazích.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Festival Colours of Ostrava pokračuje druhým dnem | Foto: Filip Jandourek

Bílé směrovky na krajnicích s nápisem Colours of Ostrava návštěvníky nasměrují z příjezdových silnic a provedou je centrem města až k vysokým pecím v bývalém černouhelném dole, kde se festival koná.

Ačkoli rezervace míst na festivalovém parkovišti stále probíhá, podle jednoho z pořadatelů Jiřího Sedláka je nejvýhodnější nechat auto doma.

Přehrát

00:00 / 00:00

Reportáž Kateřiny Daňkové o možných způsobech dopravy na festival Colours of Ostrava

„Festivalové parkoviště je ještě k dispozici, ale je nutné si přes náš e-shop parkování obstarat dopředu. Osobně doporučuji využít vlak, kde máme speciální festivalovou slevu, využít MHD nebo autobusy,“ říká Sedlák.

Fanoušci, kteří dají na radu organizátorů a přijedou do areálu tramvají, můžou vystoupit na zastávkách Důl Hlubina a Vítkovice - vysoké pece.

Hudební festival Colours of Ostrava 2013 | Foto: ČTK

Kateřina Daňková, David Bernardy Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme