Sparta se neprosadila ani v Příbrami

Fotbalisté pražské Sparty pokračují v nevýrazných výkonech v jarní části sezóny. V dnešním zápase 20. kola první Gambrinus ligy remizovali na hřišti Marily Příbram 0:0. Domácí navíc dohrávali od 70. minuty bez vyloučeného Otepky, ale ani to Spartě nepomohlo. Pražané mají v tabulce dvoubodový náskok před Viktorií Žižkov, ta má ale zítřejší zápas se Synotem k dobru.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Jan Rosenauer

Hráči obou týmů předváděli téměř deseti tisícům diváků nudný fotbal bez šancí. Jediným, kdo ohrozil sparťanského brankáře Čecha byl jeho spoluhráč Tomáš Hübschmann. Ve druhém poločase se situace příliš nezměnila. Jedinou vážnější šancí byla střela Lukáše Zelenky z 25 metrů v 63. minutě, která zároveň znamenala první přímou střelu na branku v zápase.

Výsledek - 20. kolo:

Marila Příbram - Sparta Praha 0:0 , rozhodčí: Beneš - Amler, Tulinger. ŽK: Otepka, Janů - Flachbart, Horák. ČK: 71. Otepka, diváci: 9820

Marila Příbram: Blažek - Mácha, Krejčík, Šmejkal, Janů - Němec (56. Kučera), Novák, Jarolím, Otepka - Siegl, Kulič (86. Rychlík)

Sparta Praha: Čech - Mynář (81. Malár), Hübschman, Novotný, Flachbart - Čížek (53. Zelenka), Horák, Jarošík, Michalík (46. Blaha) - Sionko, Kincl