Václav Koloušek odletěl do italského Salerna

Fotbalový záložník Václav Koloušek, který v minulé sezóně hostoval v libereckém Slovanu a vybojoval s ním titul v české lize, dnes odletěl do Itálie. Jeho cesta vede do Salerna, kde na něj čeká trenér českého původu Zdeněk Zeman, který vede tým druholigové Salernitany. V té má český reprezentent ještě rok platnou smlouvu, a tak se zapojí do letní přípravy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbal

Králi ligových trávníků se do Itálie vůbec nechtělo a neskrýval, že by raději zůstal v Liberci. Oba kluby ale zatím nenašly společnou řeč ve výši odstupného. Před měsícem absolvoval Koloušek v Salernu pravidelnou předsezónní zdravotní prohlídku, po níž se vrátil domů. Od té doby však marodil se zánětem očního nervu. "O Liberci již nechci moc mluvit, počítal jsem s tím, že to dopadne jinak. Bylo dost času to vyřešit, myslel jsem, že tam zůstanu, ale musím do Itálie," řekl rozladěný Koloušek před odletem. Liberec za Kolouška nabízel miliónu eur, tedy přibližně třicet miliónů korun. Salernitana si však hráče cení pětkrát více.

"O hráče mají zájem především Anderlecht Brusel a Slovan Liberec, ale zatím k žádné dohodě nedošlo, proto musí Koloušek nastoupit do přípravy v Salernitaně," konstatoval hráčův manažer Pavel Zíka.

Karel Fejfar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme