Hartigova branka zařídila Bohemians hubené vítězství

První vítězství v sezóně vybojovali fotbalisté Bohemians 1905 až ve čtvrtém kole Gambrinus ligy. V Synot Tip Aréně porazili brankou Lukáš Hartiga z dvaadvacáté minuty Slovácko 1:0. Hosté se kvůli tomu nevrátili na první místo tabulky, naopak Klokanům pomohl tříbodový zisk na osmé místo tabulky.

Bohemians 1905

Bohemians 1905 | Foto: Tomáš Adamec

Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko 1:0 (1:0)

Bojovný duel poznamenaný hustým deštěm nabídl až překvapivě hodně šancí. Hosté zahrozili prostřednictvím Volešáka nebo Ondřejky, ale míče létaly jen kolem tyčí Sňozíkovy branky.

00:00 / 00:00

Duel Bohemians 1905 se Slováckem sledoval Jan Kaliba

Déšť rozhodl ve dvaadvacáté minutě i o vítězi. Ve sprinterském souboji bohemianského Hartiga a uherskohradišťského Mezlíka hostující obránce na podmáčeném území uklouzl a Hartig následný únik úspěšně proměnil.

Že nepadly žádné další branky je vina hlavně domách Štohanzla a Nešpora. Oba měli proti soupeřovu brankáři několik šancí, Nešpor dokonce běžel ve druhé půli sám na gólmana, ale nedal.

Stejně tak neuspěl ani Ondřejka, a když se neprosadil v závěru ani Kaufmann, získali domácí první tři ligové body v sezóně.

Branka: 22. Hartig. Rozhodčí: Příhoda - Handlíř, Santarius. ŽK: Bálek (Bohemians). Diváci: 2627.

Jan Kaliba, Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít