Funkce ředitele extraligy je specifická, potvrzuje bývalý hokejista Josef Řezníček

Česká hokejová extraliga má za sebou už 1000 kol. V počtu odehraných zápasů je na druhém místě za Františkem Ptáčkem Josef Řezníček. Někdejší výborný obránce a dnes šéf extraligy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hostem Ladislava Válka byl 15.12. 2008 Josef Řezníček - rekordman v počtu ligových startů (1000 utkání) v naší nejvyšší hokejové soutěži. | Foto: ČRo Plzeň

Josef Řezníček odehrál mnoho kol v roli hráče, v některých se představil v roli asistenta trenéra a těch posledních 40 pozoroval ze své pozice ředitele extraligy.

„Jako každý hokejista rád vzpomínám na ty vítězné zápasy. Samozřejmě v té kariéře byly i okamžiky, kdy se prohrávalo a na to se chtělo rychle zapomenout. Z pozice trenéra to bylo velmi krátké působení v Karlových Varech a moje nynější funkce je hodně specifická a odlišná. Myslím si, že je to práce zajímavá. Teď vidím hokej i z druhé strany,“ říká Josef Řezníček.

Přehrát

00:00 / 00:00

Josef Řezníček patří mezi hráče s nejvíce starty v české hokejové extralize

Nějaká výraznější změna v příštích letech se dá odhadovat jen těžko. „Za poslední leta se to posunulo díky technologiím a rozvoji všech možných materiálů, ale teď si myslím, že se to přibrzdí a bude to o nějakých limitovaných možnostech člověka samotného,“ přemýšlí současný ředitel hokejové extraligy.

Petr Kadeřábek, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme