Funkce ředitele extraligy je specifická, potvrzuje bývalý hokejista Josef Řezníček

Česká hokejová extraliga má za sebou už 1000 kol. V počtu odehraných zápasů je na druhém místě za Františkem Ptáčkem Josef Řezníček. Někdejší výborný obránce a dnes šéf extraligy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hostem Ladislava Válka byl 15.12. 2008 Josef Řezníček - rekordman v počtu ligových startů (1000 utkání) v naší nejvyšší hokejové soutěži. | Foto: ČRo Plzeň

Josef Řezníček odehrál mnoho kol v roli hráče, v některých se představil v roli asistenta trenéra a těch posledních 40 pozoroval ze své pozice ředitele extraligy.

„Jako každý hokejista rád vzpomínám na ty vítězné zápasy. Samozřejmě v té kariéře byly i okamžiky, kdy se prohrávalo a na to se chtělo rychle zapomenout. Z pozice trenéra to bylo velmi krátké působení v Karlových Varech a moje nynější funkce je hodně specifická a odlišná. Myslím si, že je to práce zajímavá. Teď vidím hokej i z druhé strany,“ říká Josef Řezníček.

Přehrát

00:00 / 00:00

Josef Řezníček patří mezi hráče s nejvíce starty v české hokejové extralize

Nějaká výraznější změna v příštích letech se dá odhadovat jen těžko. „Za poslední leta se to posunulo díky technologiím a rozvoji všech možných materiálů, ale teď si myslím, že se to přibrzdí a bude to o nějakých limitovaných možnostech člověka samotného,“ přemýšlí současný ředitel hokejové extraligy.

Petr Kadeřábek, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme