Plochodrážní Grand Prix provázela šestice půvabných hostesek

Výkřiky vzrušení, které se linuly zázemím okruhu na Markétě, se musely pozorně třídit. Na trati patřily špičkovým jezdcům mistrovství světa, za stadionem tomu ale rozhodně tak nebylo. Když se zde totiž ukázala v upnutém koženém oblečení šestice oficiálních hostesek, ústa fanouška umaštěná od klobás a krkovic buď začala ihned řvát, nebo naopak oněměla.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hostesky čelily na plochodrážní GP v Praze podobnému zájmu jako samotní jezdci.JPG | Foto: Michal Jurman

„Je mi to velmi příjemné. Samozřejmě existují i typy, které to s tím zájmem trochu přehání, ale my to tak musíme brát. Takže mi to nevadí,“ vysvětluje modelka Taťána Šedivá, která na závodě vystupovala pod jménem Gabi.

Přehrát

00:00 / 00:00

Modelka Taťána Šedivá popisuje práci hostesky na plochodrážní Grand Prix České republiky

Podobně tomu bylo i u dalších členek hodně mezinárodního klubu těchto plochodrážních hostesek.

„Máme úžasnou partu, všechny jsou skvělé. Nemáme mezi sebou žádný problém,“ ubezpečuje Taťána.

Ještě aby problém byl, když se dá podle jejích slov na podobně velkých akcích poměrně slušně vydělat. Jak Gabi říká, záleží na vzhledu a povaze. Samozřejmě k zahození není v tomto případě ani slabost pro silné stroje.

Taťánu Šedivou mohou fanoušci motorismu spatřit i v srpnu v brněnském závodě MotoGP | Foto: Michal Jurman

„Mým nejoblíbenějším koníčkem a mojí velkou láskou je Moto GP, takže já zbožňuju motorky. Lidé mě možná uvidí v Brně na pódiu,“ vzkazuje nejen fanouškům motorismu Taťána alias Gabi.“

Pokud chcete vidět, co její práce obnáší v reálu, máte o program na konci léta postaráno. Taťána Šedivá bude na Masarykově okruhu předávat trofeje 25. srpna. A sama doufá, že zde přinese také trochu štěstí českým závodníkům. Na pražské Markétě se jí to totiž příliš nepovedlo.

Michal Jurman, David Nyč - NEPOUŽÍVAT Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme