Na Plzeňsku se srazil autobus s osobním autem. Sedm dětí je lehce zraněno

Na severu Plzeňska se ve středu ráno srazil autobus s osobním autem, ošetřeno bylo sedm dětí a dva dospělí. Ve všech případech jde pouze o lehká zranění.

Kunějovice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní páska, policie, uzavírka (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

U obce Kunějovice na severu Plzeňska se srazil autobus s osobním automobilem. Kvůli lehkým zraněním muselo být ošetřeno sedm dětí a dva dospělí, řekli mluvčí krajské záchranné služby Martin Brejcha a operační důstojník krajských hasičů. V autobuse jelo údajně 12 osob, převážně dětí.

„Do zdravotnického zařízení jsme převezli celkem čtyři osoby, z toho dvě byly děti. Naštěstí, všichni mají pouze lehká zranění a nikdo není ohrožen na životě. Na místě dále lékařka vyšetřila osm dětí. Jelikož nebyly zraněny, nechala je na místě, kde si je postupně vyzvedávají rodiče," dodává Brejcha.

Podle krajské policejní mluvčí Martiny Korandové se nehoda stala kolem 07:30 za Plzní na silnici u Kunějovic směrem na Všeruby. "Řidička osobního automobilu utrpěla středně těžká zranění," řekla. Křižovatka silnic III. třídy je uzavřená, dodala.

Petra Kosová, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme