Na Sokolovsku se zřítila část rekonstruovaného hotelu. Místo prohledává kynolog

V Novém Sedle na Sokolovsku se zřítila část rekonstruované budovy. Kynolog se speciálně vycvičeným psem v sutinách zatím nikoho nenašel, ani podle předchozích informací by v budově neměl nikdo být. Na místě je také statik, který by měl rozhodnout o dalším postupu.

Nové Sedlo (Sokolovsko) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Novém Sedle na Sokolovsku se zřítila část rekonstruované budovy bývalého hotelu. | Foto: HZS Karlovarského kraje | Zdroj: ČTK/HZS Karlovarského kraje

„Provoz na místě události je částečně omezený,“ doplnil mluvčí.

Starostka Nového Sedla Věra Baumanová (nez.) řekla, že objekt bývalého hotelu dříve vlastnil místní podnikatel, který jej částečně zrekonstruoval a následně prodal zřejmě vietnamskému podnikateli.

Část objektu, která se nyní zřítila, byla ve špatném stavu. Poté, co kynologové zával prozkoumají, budou sutiny odklizeny.

Řidiči by měli počítat s tím, že Sklářská ulice v Novém Sedle bude po dobu odklízení uzavřena. Objízdná trasa povede Sadovou ulicí, uvedla na policejním twitteru mluvčí Kateřina Böhmová.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme