Oblačno a teploty kolem nuly

Odpoledne bude oblačno až zataženo, místy, zejména v Čechách mrznoucí déšť nebo déšť se sněhem. Nejvyšší denní teploty -2 až +2 stupně, v 1000 m na horách kolem -2 °C, na Šumavě a v Krušných horách kolem 3 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mírný jihovýchodní až jižní vítr 10 až 25 km/h, na Českomoravské vrchovině čerstvý kolem 35 km/h, s nárazy kolem 50 km/h. Rozptylové podmínky budou většinou dobré a tlak bude mírně klesat.

V noci meteorologové čekají oblačno až zataženo, místy déšť nebo mrznoucí déšť, na horách srážky smíšené. Nejnižší noční teploty +1 až -3 stupně Celsia. Čerstvý jihovýchodní až jižní vítr 15 až 30 km/h, místy v nárazech do 50 km/h, se bude za frontou měnit na jihozápadní.

Ve středu by mělo být zataženo až oblačno, občas déšť, zpočátku ještě i mrznoucí, na horách déšť se sněhem. Nejvyšší denní teploty 1-5 stupně Celsia, v 1000 m na horách kolem +2 °C. Čerstvý jižní až jihozápadní vítr 15 až 30 km/h, místy v nárazech kolem 50 km/h. Upozornění: Při mrznoucím dešti se bude dnes, v noci a ráno místy vytvářet ledovka. Rozptylové podmínky budou většinou dobré a tlak bude slabě stoupat.

Ve čtvrtek bude oblačno, místy zataženo s deštěm nebo mrznoucím deštěm, ráno a dopoledne místy mlhy. Nejnižší noční teploty 1 až -3 °C, nejvyšší odpolední teploty 2 až 6 °C. Slabý, postupně mírný jihozápadní vítr 15 až 30 km/h.

V pátek by mělo být oblačno, místy zataženo s deštěm nebo mrznoucím deštěm, ráno a dopoledne místy mlhy. Nejnižší noční teploty 1 až -3 °C, nejvyšší odpolední teploty 2 až 6 °C. Mírný jihozápadní vítr 15 až 30 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme