Policie zadržela už osmou dopisnici s výbušninou

Policisté objevili v Praze v Radlické ulici v pořadí osmou obálku s výbušninou. Českému rozhlasu to potvrdil major Jiří Vokuš z policejního prezídia. Doručená obálka podle jeho slov skutečně obsahovala nástražný výbušný systém.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zásilku zlikvidoval přivolaný pyrotechnik a při zákroku nebyl nikdo zraněn. Policie nyní zkoumá souvislost s předcházejícími sedmi obálkami s trhavinou.

V pořadí už osmá obálka byla adresována advokátu Přemyslu Rabanovi z Radlické ulice v Praze. Ten podle dostupných informací zastupuje některé představitele zkrachovalé společnosti H - systém. Právě bossové této společnosti dostali v minulém týdnu celkem sedm obálek s náložemi, z nichž jedna explodovala. Zásilku objevila kolem poledne sekretářka advokáta. Když ji částečně otevřela vyčnívaly z ní dráty a baterie. Obálku zneškodnil pyrotechnik. Advokát Raban nemá na nikoho podezření a nemá ani strach.

Milan Kopp, Petr Pospíšil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme