Policie zadržela už osmou dopisnici s výbušninou

Policisté objevili v Praze v Radlické ulici v pořadí osmou obálku s výbušninou. Českému rozhlasu to potvrdil major Jiří Vokuš z policejního prezídia. Doručená obálka podle jeho slov skutečně obsahovala nástražný výbušný systém.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zásilku zlikvidoval přivolaný pyrotechnik a při zákroku nebyl nikdo zraněn. Policie nyní zkoumá souvislost s předcházejícími sedmi obálkami s trhavinou.

V pořadí už osmá obálka byla adresována advokátu Přemyslu Rabanovi z Radlické ulice v Praze. Ten podle dostupných informací zastupuje některé představitele zkrachovalé společnosti H - systém. Právě bossové této společnosti dostali v minulém týdnu celkem sedm obálek s náložemi, z nichž jedna explodovala. Zásilku objevila kolem poledne sekretářka advokáta. Když ji částečně otevřela vyčnívaly z ní dráty a baterie. Obálku zneškodnil pyrotechnik. Advokát Raban nemá na nikoho podezření a nemá ani strach.

Milan Kopp, Petr Pospíšil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme