Při požáru diskotéky v Otrokovicích hasiči evakuovali sto lidí

K hrozivě vypadajícímu požáru došlo v neděli nad ránem v budově diskotéky v Otrokovicích na Zlínsku. Oheň se rozhořel ve strojovně výtahu mezi restaurací v patře a přízemní diskotékou. Hasiči museli z místa evakuovat sto návštěvníků noční zábavy, kteří už byli většinou značně posíleni alkoholem.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hasiči

hasiči | Foto: Hasiči Varnsdorf

Díky systematické práci majitele diskotéky a včasnému zásahu hasičů byla způsobená škoda vyčíslena pouze na sto tisíc korun a nedošlo k žádnému většímu zranění. Hasiči museli do prostoru v dýchacích přístrojích a oheň uhasili pomocí vysokotlakého proudu vody. Příčinu požáru hasiči společně s policií stále vyšetřují.

Více řekl Českému rozhlasu tiskový mluvčí hasičů zlínského kraje Ivo Mitáček: "Před východy z diskotéky a restaurace se shromáždilo větší množství lidí. V průběhu první fáze zásahu hasičů musely hlídky policie zklidňovat alkoholem podpořené emoce některých evakuovaných, kteří se jen pomalu rozcházeli. V daném případě se jedná o již druhý požár v tomto podniku za poslední tři měsíce. První požár vznikl v plynové kotelně po technické závadě na regulačním zařízení. Požár byl včas zpozorován. Tenkrát ho včas uhasili zaměstnanci a proběhl bez výjezdu jednotky hasičů."

Marie Matúšů, Helena Simerská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme