Při požáru diskotéky v Otrokovicích hasiči evakuovali sto lidí

K hrozivě vypadajícímu požáru došlo v neděli nad ránem v budově diskotéky v Otrokovicích na Zlínsku. Oheň se rozhořel ve strojovně výtahu mezi restaurací v patře a přízemní diskotékou. Hasiči museli z místa evakuovat sto návštěvníků noční zábavy, kteří už byli většinou značně posíleni alkoholem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hasiči | Foto: Hasiči Varnsdorf

Díky systematické práci majitele diskotéky a včasnému zásahu hasičů byla způsobená škoda vyčíslena pouze na sto tisíc korun a nedošlo k žádnému většímu zranění. Hasiči museli do prostoru v dýchacích přístrojích a oheň uhasili pomocí vysokotlakého proudu vody. Příčinu požáru hasiči společně s policií stále vyšetřují.

Více řekl Českému rozhlasu tiskový mluvčí hasičů zlínského kraje Ivo Mitáček: "Před východy z diskotéky a restaurace se shromáždilo větší množství lidí. V průběhu první fáze zásahu hasičů musely hlídky policie zklidňovat alkoholem podpořené emoce některých evakuovaných, kteří se jen pomalu rozcházeli. V daném případě se jedná o již druhý požár v tomto podniku za poslední tři měsíce. První požár vznikl v plynové kotelně po technické závadě na regulačním zařízení. Požár byl včas zpozorován. Tenkrát ho včas uhasili zaměstnanci a proběhl bez výjezdu jednotky hasičů."

Marie Matúšů, Helena Simerská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme