Při výbuchu auta zahynul podnikatel

Na Třebíčsku ráno explodovalo osobní auto. Po uhašení požáru našli záchranáři ve zcela zdemolovaném voze mrtvého muže. Jedná se o pětatřicetiletého podnikatele, který se živil jako vymahač dluhů. Předchozí den měl vymáhat pohledávky v Brně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

vrak auta po výbuchu | Foto: Luboš Pavlíček

Pětatřicetiletý muž přespal u svého otce v Sedleckém Dvoře. Když chtěl ráno kolem šesté hodiny odjet, jeho vůz po nastartování explodoval. Na místo výbuchu dorazili jak kriminalisté, tak hasiči. "V šest hodin byl nahlášen výbuch osobního automobilu v Kladerubech nad Oslavou. Na místě zahynula jedna osoba."

Vyšetřování policie se podle informací Českého rozhlasu ubírá k firmám a osobám v Brně, které muž den před svou smrtí navštívil. K vyšetřování zatím nikdo z kompetentních nic oficiálně nesdělil a sdílní nejsou ani sousedé, kteří prý tvrdě spali. "Ráno tady byli esenbáci, že tam něco vybuchlo, ale co nevím." "Já jsem to neslyšel, já jsem spal." "Vůbec nevím, že se něco stalo, až od vás to slyším poprvé."

Sedlecký Dvůr spadá pod Kladeruby nad Oslavou. Ty jsou podle starosty Jiřího Staňka v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany a jsou v ochranném pásmu. "Byl jsem tam, tak mě ujišťovali, že to nemá nic společného tady s objekty kolem."

Marika Táborská, Věra Sedláčková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme