Policie pátrá po patnáctileté dívce v rizikovém stupni těhotenství. Pohybovat by se mohla na Prostějovsku

Policisté vyhlásili pátrání po pohřešované patnáctileté Kateřině Rehovičové rozené Mikové, která odešla z Fakultní nemocnice v Olomouci v rizikovém stupni těhotenství. Podle policie může být v ohrožení života. Dívka by se moha pohybovat se svým přítelem na Přerovsku nebo Prostějovsku, kde má trvalé bydliště, řekla ve čtvrtek olomoucká policejní mluvčí Irena Urbánková.

Olomouc Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kateřině Rehovičová rozená Miková | Zdroj: Policie ČR

„Pohřešovaná svévolně odešla ve čtvrtek tento týden z hospitalizace ve Fakultní nemocnici v Olomouci ve společnosti svého přítele. Má rizikové těhotenství a může být v ohrožení života.

Mohla by se pohybovat se svým přítelem v Kojetíně na Přerovsku či Přerově nebo v Nezamyslicích na Prostějovsku či v Prostějově,“ uvedla policejní mluvčí.

Dívka vypadá zdánlivě na 18 let, je vysoká kolem 158 centimetrů a má střední postavu. Vlasy má černé, vlnité, středně dlouhé po ramena, češe si pěšinku vlevo. Oči má výrazné hnědo-černé a má husté obočí. Může nosit dioptrické brýle, doplnila policejní mluvčí. K popisu oblečení v době jejího odchodu nemá policie bližší informace.

Policisté žádají případné svědky, kteří by pohřešovanou mladistvou někde viděli nebo by věděli, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme