V nemocnici v Bangkoku zůstává 43 lidí. Po silných turbulencích jich má 22 zraněnou míchu

V bangkockých nemocnicích zůstává 43 lidí z letu společnosti Singapore Airlines, který v úterý na cestě z Londýna do Singapuru postihly silné turbulence. Oznámila to podle agentury Reuters jedna z nemocnic v thajské metropoli.

Bangkok Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letadlo singapurských aerolinek po tom, co nouzově přistálo v Bangkoku

Letadlo singapurských aerolinek po tom, co nouzově přistálo v Bangkoku | Zdroj: Reuters

Pacienti jsou ve třech různých nemocnicích v Bangkoku, uvedla nemocnice Samitivedž Srinakarin, v níž je 34 pacientů z dotyčného letu, z toho sedm na jednotce intenzivní péče.

Let z Londýna do Singapuru musel nouzově přistát. Během turbulencí zemřel cestující, 30 se zranilo

Číst článek

Na JIP jsou tři Australané, dva Malajsijci, jeden Brit a jeden Novozélanďan. Mezi zbylými 27 pacienty je osm Britů, šest Australanů, pět Malajsijců a dva Filipínci, uvedla nemocnice, z níž byli dva hospitalizovaní už propuštěni. Dva sem naopak byli přivezeni z jiné nemocnice, protože tu mají rovněž hospitalizované příbuzné.

Ve čtvrtek ředitel nemocnice Samitivedž Srinakarin novinářům řekl, že 22 pacientů utrpělo poranění míchy a šest poranění mozku a lebky, ale nikdo není v ohrožení života.

Jeden pasažér při letu zemřel, pravděpodobně v důsledku srdečního infarktu. Úterní let s 211 cestujícími a 18 členy posádky na palubě byl odkloněn do Bangkoku na nouzové přistání.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme