Dukla Praha

Karviná na jaře ještě neprohrála. Příbram drží šanci na záchranu

| ČTK |Fotbal

Fotbalisté Karviné vyhráli ve 20. kole první ligy v Jihlavě 4:2 a na jaře ještě neprohráli. Fotbalisté pražské Dukly porazili Jablonec 1:0 a poprvé od září doma zvítězili. Jediný gól vstřelil už ve druhé minutě Zinedin Mustedanagič. Fotbalisté Příbrami udrželi šanci na záchranu v první lize, když doma porazili čtrnáctý Hradec Králové 1:0.

|Jakub Knoll |Fotbal

Fotbalisté Slovácka otočili zápas na Dukle. Příbram veze bod z Mladé Boleslavi

Fotbalisté Slovácka otočili zápas 16. kola ePojisteni.cz ligy s domácí Duklou a po vítězství 3:2 zakončili podzimní část výhrou. Dukla sice ještě na začátku 80. minuty vedla 2:1, ale poté hosté dvěma brankami v rozmezí dvou minut zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. Překvapivou remízou 2:2 pak skončil duel domácí Mladé Boleslavi s Příbramí.

MOL Cup: Fotbalisté Karviné vyřadili pražskou Duklu a postoupili do čtvrtfinále

Fotbalisté Karviné porazili v osmifinále domácího poháru MOL Cupu v penaltovém rozstřelu Duklu 4:2 a stali se předposledními čtvrtfinalisty. Ligový nováček dvakrát ztratil vedení, zápas tak po prodloužení skončil 2:2, ale při střelbě pokutových kopů měli domácí hráči pevnější nervy. Druhá dnešní dohrávka osmifinále mezi druholigovým Táborskem a Libercem byla kvůli nezpůsobilému terénu odložena.