Jablonec nad Nisou hostí tradiční přehlídku bižuterie Made in Jablonec

Krásné skleněné šperky, blýskavá jablonecká bižuterie a modely regionálních návrhářů. To všechno bude k vidění na dnešní přehlídce Made in Jablonec v jabloneckém Eurocentru. Ukázky bižuterie na modelkách mají v Jablonci tradici dlouhou desítky let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Modelka pózuje před otevřením reprezentativní prodejny bižuterie jabloneckého svazu výrobců bižuterie - Palace Made in Jablonec 1. dubna v Jablonci nad Nisou. | Zdroj: ČTK

Na přehlídce se představí ty nejhezčí bižuterní kousky.

„Bylo z čeho vybírat. Pro většinu firem se tato módní přehlídka rok od roku stává prestižnější a prestižnější záležitostí. A firmy se skutečně trumfují o to, kdo udělá krásnější modely,“ říká organizátor Milan Kohout.

Na pátém ročníku přehlídky se budou moci návštěvníci nejen pokochat, ale také si vybrat šperky a oblečení pro běžné dny a běžné nošení, jak říká organizátor přehlídky Milan Kohout.

„Ta přehlídka není jen o exkluzivních modelech. Firmy samozřejmě chtějí ukázat, že i z těch exkluzivních modelů se dají dělat běžné modely na běžné nošení. A samozřejmě módní návrháři, kteří připravují oděvní modely pro tuto přehlídku, ji využívají ke své prezentaci,“ dodává Kohout.

Přehlídky se konají v Eurocentru hned dvě, jedna od 17 a druhá od 20 hodin.

Šárka Škapiková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme