Jágr tým se představí na exhibici v Moskvě

Hokejový tým českých hráčů působících v zámořské NHL, známý jako Jágr tým, se dnes představí poprvé exhibičně v Moskvě. Hokejová hala sportovního komplexu Sokolniki je na zápas Jágr týmu proti ruskému mužstvu hvězd, které vede Pavel Bure, vyprodána. Mnozí fanoušci si tak musí počkat na večerní záznam jedné z místních televizí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Chystaná exhibice přispívající svým výtěžkem ruským invalidním hokejovým veteránům budí pozornost a má být ozdobou probíhajícího turnaje o pohár moskevského Spartaku. Jágr tým přilétá speciálem do Moskvy po poledni místního času. Souhlasem s účastí v utkání hvězd zámořské NHL a ruských klubů ve prospěch dobročinných účelů i Jaromír Jágr vysloužil ještě před zápasem v Rusku značné uznání. Na ruské straně doplní hráče z NHL, mezi kterými mají být například Larionov z Detroitu, Morozov z Pittsburghu a další, i hokejisté z týmů ruské nejvyšší soutěže.

Markéta Kaclová, Petr Voldán Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme