Oprah Winfreyová zatím nepotvrdila, že se Lance Armstrong přiznal k dopingu

Co řekne bývalý cyklista a bývalý sedminásobný vítěz Tour de France Lance Armstrong v noci na pátek našeho času? O tom spekulují už týden média po celém světě. Dnes se dokonce objevily "opravdu zaručené zprávy", že se přizná k tomu, že dopoval. Oprah Winfreyová ale zatím nic takového nepotvrdila.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lance Armstrong | Zdroj: ČTK

Oprah Winfreyová dnes lákala na svůj rozhovor ranní show televize CBS. Dostala tam i otázku, jak se Lance Armstrong vyjádřil v rozhovoru s ní k tomu, jestli dopoval. Co tedy prozradila?

„Řekla bych, že to nevyjádřil tak jasně, jak jsem čekala. Bylo to pro mě překvapení. Řekla bych, že všichni, co jsme byli v té místnosti, jsme byli uchváceni některými jeho výstupy. Připravila jsem se na to, četla jsem zdůvodnění toho rozsudku, viděla jsem všechny zprávy, interview s Tylorem Hamiltonem, knihu L. A. Přísně tajné.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Armstrongovo údajné přiznání k dopingu v pořadu Oprah Winfreyové zatím nepotvrdila ani sama moderátorka

„Připravila jsem se na to jako na zkoušku na vysoké a měla jsem nachystaných 112 otázek. A ve 2,5hodinovém rozhovoru jsem většinu z nich položila,“ prohlásila Oprah Winfreyová a vzápětí doplnila:

„Cítila jsem, že odpověděl na otázky tak, jak byl připravený. Nezodpověděl všechny otázky, ale myslím, že ty nejdůležitější odpovědi, na které čekají lidé na celém světě, také uslyší. A můžu říct jenom to, že mě odpovědi uspokojily.“

Řekla toho tolik, kolik by jí jako moderátorce nestačilo

Jenom lákala diváky, aby si ve tři hodiny v noci ze čtvrtka na pátek pustili onen zmíněný rozhovor. Odmítla i popsat, jak se Lance Armstrong při rozhovoru choval a jak vypadal.

„Rozhodla jsem se, že nebudu říkat, jestli byl zkroušený, nebo ne. Ať si lidé udělají obrázek sami. Cítila jsem, že nad tím přemýšlel a říkal to se vší vážností. A určitě připravil sám sebe na ten okamžik, a že ta chvíle přišla. A po těch skoro dvou a půl hodinách jsme byli vyčerpaní a já spokojená,“ dodala Oprah Winfreyová.

Tomáš Kohout, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme