Dressing SPAK je zřejmě nezávadný

Francouzský dressing SPAK z 11. a 13. listopadu loňského roku je zřejmě v pořádku. Ani opakované testy v něm neprokázaly přítomnost enterotoxinu, který může oslabeným lidem způsobit těžký průjem. Definitivně vše bude jasné příští pondělí, až budou známé výsledky ověřovacích testů. Podle ředitele SPAKUu v České republice Alexe Krále se nepotvrzené obvinění o závadnosti výrobku odrazilo na výsledcích firmy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Peter Spak | Foto: Petr Eret

"Tak samozřejmě už cítíme nějaké určité nepřímé škody. Ten zájem konečných spotřebitelů nejen o francouzský dressing, ale vůbec jejich celkový přístup ke značce SPAK, je určitě velmi znejistěn. Poznáme teprve po několika týdnech, jak se to projeví na obratu a pověsti naší firmy".

Přehrát

00:00 / 00:00

A. Král o výsledcích firmy

Majitel rakouské firmy SPAK Peter Spak na tiskové konferenci v Plzni uvedl, že žalobu na české orgány za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci nesprávným úředním postupem firma podá pouze v krajním případě. Pokud se nedohodne s hlavním hygienikem na konstruktivním řešení.

Milan Kopp, Pavla Dluhoschová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme