Dressing SPAK je zřejmě nezávadný

Francouzský dressing SPAK z 11. a 13. listopadu loňského roku je zřejmě v pořádku. Ani opakované testy v něm neprokázaly přítomnost enterotoxinu, který může oslabeným lidem způsobit těžký průjem. Definitivně vše bude jasné příští pondělí, až budou známé výsledky ověřovacích testů. Podle ředitele SPAKUu v České republice Alexe Krále se nepotvrzené obvinění o závadnosti výrobku odrazilo na výsledcích firmy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Peter Spak | Foto: Petr Eret

"Tak samozřejmě už cítíme nějaké určité nepřímé škody. Ten zájem konečných spotřebitelů nejen o francouzský dressing, ale vůbec jejich celkový přístup ke značce SPAK, je určitě velmi znejistěn. Poznáme teprve po několika týdnech, jak se to projeví na obratu a pověsti naší firmy".

Přehrát

00:00 / 00:00

A. Král o výsledcích firmy

Majitel rakouské firmy SPAK Peter Spak na tiskové konferenci v Plzni uvedl, že žalobu na české orgány za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci nesprávným úředním postupem firma podá pouze v krajním případě. Pokud se nedohodne s hlavním hygienikem na konstruktivním řešení.

Milan Kopp, Pavla Dluhoschová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme