Stav zraněné ženy po nehodě tramvaje je stabilizovaný

Zdravotní stav ženy, která utrpěla při středečním vykolejení tramvaje v Praze vážná poranění hlavy, mozku a plic je stabilizovaný. Podle mluvčího Leoše Kabáta z Vinohradské nemocnice, kde se třicetiletá pacientka podrobila náročné neurochirurgické operaci se dá mluvit o určitém zlepšení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

tragická nehoda tramvaje | Foto: René Volfík | Zdroj: Český rozhlas

"Je napojená na přístrojích, na umělé ventilaci. Předpokládáme, že ještě celý víkend bude tento stav a v pondělí uvidíme, jaké budou další kroky. To zranění je vážné, ale předpokládám, že vzhledem k tomu, že stav je stabilizovaný, že to bude mít dobrý závěr," poznamenal Kabát.

Vážný stav přetrvává u druhé zraněné ženy, která se stala obětí středeční dopravní nehody tramvaje v Praze. Podle asistentky ředitele Všeobecné fakutní nemocnice na Karlově náměstí Petry Pekařové je stav čtyřiačtyřicetileté pacientky stabilizovaný: "Ale stále je velmi vážný. Pacientka včera podstoupila různá vyšetření, na jejichž základě lékaři Všeobecné fakultní nemocnice nyní zvažují další léčebný postup."

Středeční tragická nehoda tramvaje na pražském Karlově náměstí, při které zemřeli dva lidé, má další negativní souvislosti. Podle deníku Právo všechno nasvědčuje tomu, že se na neštěstí přiživily také lidské hyeny, které situace využily k vlastnímu obohacení. Třiačtyřicetiletá žena, která teď bojuje o život v nemocnici, byla totiž po havárii zřejmě okradena. Z kabelky, kterou měla u sebe, zmizely veškeré peníze a mobilní telefon, doklady uvnitř zůstaly.

Milan Kopp, Vlasta Valentová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme